Categorieën

Kiezen
Interparking
Pcard+
Gastronomie
Cultuur
Promotie
Lifestyle
Toerisme

Periode

Carwash -20%

Carwash -20%

 

Een avondje uit eten? Een middag shoppen? Een filmpje meepikken? Waarom niet van de parkeertijd profiteren om uw auto een grondige schoonmaakbeurt te laten geven? Een van de talrijke diensten dat Interparking zijn klanten aanbiedt, is een wasbeurt voor uw auto. Gemoedsrust, tijdwinst, gemakkelijk betalen… Wat wilt u nog meer? Gedaan met op zoek te gaan naar een carwash die na de werkuren open is of, erger nog, tijdens het weekend in de wachtrij te staan.

Hoe werkt het? Wij stellen u twee opties voor:

1) De meest klassieke:
Meldt u aan bij de ingang van onze car wash en geef uw autosleutel aan ons team.

2) Online boeking:
Om uw carwashbeurt vooraf te reserveren, heeft u vandaag de mogelijkheid om een tijdslot te reserveren dat bij u past en ons team doet de rest. Bij uw terugkeer krijgt u uw wagen terug, proper als nooit tevoren.

Reserveer hier : https://carwash.interparking.be/nl/

Onze carwash service vindt u in de volgende parkeergarages:

2 Poorten

Stefania-Louiza

Met uw Pcard+ reserveert u een carwashbeurt op onze website en geniet u van 20% korting op het basistarief.

Ontdek de vele andere voordelen van uw Pcard+ op onze website www.pcard.be