Categorieën

Kiezen
Interparking
Pcard+
Gastronomie
Cultuur
Promotie
Lifestyle
Toerisme

Periode

Terugblik op de wedstrijden

Terugblik op de wedstrijden

Zoals u weet, kunt u als houder van een Pcard+ regelmatig deelnemen aan exclusieve wedstrijden en spelletjes.
Hieronder, vindt u de lijst met winnaars van onze laatste e-newsletters.


Ingangtickets voor het Autosalon 2018
Pascale Fauconnier
Ivo Dhaenens
Frederic Pirotte
Hicham Atmani
Raphael Van Den Steen
Nicolas Eldeves
Jose J. Mena
Andy Devos
Jian Chow
Maurice Jonckheere
Christine Godfroid
Erlend Witteveen
Esther Diez Muyo
Corti Massimiliano
Jose Carlos Pereira Y Pinto
Kris Van Deuren
Mark Van Kerckhoven
Stéphane Jacobs
Thomas Leyssens
Guillaume Tassart
Lichtfestival
Bram Kerckhof
Guido Hoebeeck
Mireille Davin
Anne-Marie Bruggeman

Klarafestival (Mysterium)
Pau Rey
Els Maekelberg
Vanessa Vanbaelen
Jose Vieira
Marc Houthoofd
Johan Vandamme

Klarafestival (Symphonie N°8)
Stijn De Nijs
Christian Ongenaert
Alessandro Donadel
Helga Van Der Biest
An De Cleyn
Francois De Maeyer

Klarafestival (Mali)
Audrey Thom
Christophe Platinck
Rudy De Schryver
Joël Du Quesne
Robert Coppens
Jean-Pierre Goeseels
Johan Maeseele

Restaurants Sint-Valentijn
Alexandre
Angelique Janssens
Jacqueline Juchtmans
Marie Eerdekens
De Godevaart
Steffi Kerremans
Eva Bruffaerts
Anneken Van Goethem
Kelderman
Paul Zyde
Bistro Bruut
Kristof Dewulf
Filip Verniers
Adelina Cherana Botan
Oak
Sophie Seyns
Danielle De Smet
Geneviève Fontaine
Restaurant Hof Ter Eycken
Willy De Winter
Amu
Anny Gommers
La Cucinella
Jean-Luc Borguet
Attablez-Vous
Luc Thimister

Psalms Experience
Bories Jan
Yvon Rossion
Michalek Wojciech
Viaene Erwin
Guy Kornblum

Historische rally
Hanssens Piet
Hansen Jean-Paul
Delphine Grégoire
Vanhomwegen Dominique
Bory Aurélien


Axelle Red
Ameel Henry
Leloux Francis
Verstreken Kathleen
Stiers Johan
Van Den Ende Dhar

Koningin Elisabethwedstrijd
Vandermeersch Roland
Barata Joao
Colette Van Nieuwenhuyse
Auquier Alissa
De Woelmont Godefroid
Luciene Rodrigues
Bauwens Anne
Matthias Prunal
Kahan Willy
Van Steene Philippe
Luftig-Susswein Anna
Sonmez Huseyin
Lamberigts Kristof
Engels Dirk
Van Rijsbergen Walter
Baggio Federica
Duraffourd Isabelle
Bustin Willy

Revlt
Demey Michel
Dos Santos Dora
Cykiert Marc-Henri
Ronsmans Dirk
Botterman Anne
Laurent Martin
De Bruyne Thierry
Choi Sze Men
De Visscher Karel
Weynant Fabienne

Wedstrijd Kroatië
Jeroen Pots

Fietstocht Zwin
Alain Van Glabeke
Lieve De Brauw
Anna Hanot
Bernard Busselen
Laurent Kersmakers

Bevraging Pcard+ (UGC)
De Mulder Pierre
Marc Moons
André Van Aerde
Mina Goldfays
Dali Yahia

Carwash Deep Cleaning
Tatiana Schuermans

Odegand (namiddag + avond)
Melotte Andre
Petteau Pascal
Degraeve Simonne
Vandenberghe Nicole
Salovaara Susanna
Crepy Isabelle
Dauginet Fabienne

Odegand (avond)
Travaini Giorgio
Lambeau Carine
De Ranter Wim
Briat Caroline
Leleux Laurent
Van Caenenberghe Eric
Slabbaert Ludo

Flamenco (Gent Festival Van Vlaanderen)
Vanuytven Danny
Clemens Pieter
Taverne Maria
Annaert Koen
Heytens Evelyn
Beert Paul
Verlinde Kevin
Janssens Paul
Masson Franz
Eghels Michel
Steeman Jasmin
Van Laecke Inge
De Vleeschouwer Anne
Vandenplas Alain
Verdeyen Kris
Braeckman Marc
Lemant Stefaan
Six Angela
Schmidt Silvia
Bertrand Pierre